0 Kč

Stavba a rekonstrukce

solar6.jpg

.

Stavba domu nebo jeho rekonstrukce patří stejně jako rekonstrukce bytu k těm nejnáročnějším akcím, které zažijete. Podívejte se na některé rady, které by se vám mohli hodit.

 • Posuvné dveře

  Zašupovací, zasunovací, šoupací nebo pojízdné, jsou přívlastky pro dveře které se neotáčejí na pantech dovnitř nebo ven, ale tiše se odsunou stranou. Jejich předností, vedle elegantního vzhledu je . . . . . .  

 • Milujete relax ve vaně?

  Také zbožňujete ten pocit, kdy po celém dni přijdete domů, napustíte si vanu horké vody, možná přidáte trochu koupelové soli nebo voňavý olejíček a ponoříte se do ní až po krk?

 • Krb

  Krb jako zdobený zdroj tepla na zámcích a velkých domech provází lidstvo po staletí. Otevřené ohniště mělo svůj půvab, ale vedle nesporného vlivu tepla na pohodu v místnostech mělo i spoustu negativ.

 • OSVĚTLENÍ  ZAHRADY

  Večerní posezení na terase nebo na zahradě je jedním a možná, tím nejdůležitější důvodem proč ji máme. K  příjemnému večernímu posezení určitě patří osvětlení, nebudeme přeci sedět potmě. 

 • Virtuální homestating

  Virtuální homestating se provádí pomocí počítačového programu. Do fotografie prázdné místnosti se digitálně vkládají dekorativní prvky ve vysokém rozlišení, aby ukázali plný potenciál prázdných místností.

 • SOLÁRNÍ KOLEKTORY A  FOTOVOLTAIKA

  Solární kolektory berou energii ze slunce. Využijte jeho sílu i ve vašem domě? Slunce vám zajistí nejen celoroční ohřev teplé vody v domácnosti, ale pomůže vám vyhřívat i vodu v bazénu a částečně vytápět váš dům.

 • Hledání stínu

  Letní měsíce milujeme všichni, koupání grilování a hlavně slunění. A právě toho slunění máme čas od času dost, někdy si prostě potřebujeme od slunce odpočinout...