0 Kč

Vaříme, jíme a baví nás to

Nabídka sušeného ovoce

.V každé dobré kuchyni se dobře vaří a jí.

Podívejte co by se vám mohlo hodit.

.

.

 • Čaj

  Čaj je kulturní nápoj, symbol rituálů, klidu a pohody, zdroj energie. 

  Máte radši kafe? A čeká vás náročný den? Dejte si radši čaj. Oba nápoje obsahují povzbuzující kofein, ale jeho účinek je u čaje dlouhodobější.

  A víte jak si připravíte Long Island Iced Tea?

 • Jak a proč solit

  Mezi klinické příznaky nedostatku sodíku patří zvýšená únava, snížení krevního tlaku, až pocity křečí v končetinách a dokonce i stav ztráty vědomí Při dlouhodobém zvýšeném příjmu soli se zvýší krevní tlak, je přetížené srdce a dochází k jeho poškození.

 • Co víte o kávě?

  Asi dost, povědomí o tomto skvělém nápoji a jeho vlastnostech je v naší v zemi poměrně šíroké. Zkusíme vás upozornit na několik méně známých zkutečností.

  Kávové zrno je semeno kávovníku se označuje jako třešeň

 • Stolování

  Sednout si aspoň jednou denně společně ke stolu přinese vaší rodině jedině prospěch. Společné stolování utužuje vztahy zlepšuje přátelskou atmosféru, milostný život a . . . . . 

 • Domácí zmrzlina

  Domácí zmrzlina je nejlepší, to ví přece každý.  Už jen proto, že víte z čeho je vyrobená, zvlášť maminky malých dětí mají rády pod kontrolou to co jejich dětí papají. Výroba domácí zmrzliny může být . . . . . 

 • Letní černé lanýže

  K oblibě lanýžů přispívá mimo jiné i jejich údajně „zaručený” povzbuzující účinek při sexu. Jak tvrdí italští “znalci”, toto afrodisiakum působí již dvě hodiny po požití houbového pokrmu, úspěch je prý zaručen.