0 Kč

.

nábytek pro nejmenší

.

teepee2.png

.

Čekáte miminko? Vy? Vaše dcera? Vaše vnučka Vaše sestra? Vaše přítelkyně?

Příchod miminka je především radost a až potom starost. A i ta starost má radostnou příchuť.

Vymýšlet co všechno budete pro toho mrňouska potřebovat, no řekněte, není to radost? 

U dětského nábytku nikdy nevíte kde končí zábava a začíná praktické využití. Většina výrobců se tímto heslem řídí a proto je dětský nábytek pestrý a zajímavý.

.


Black.png

REKLAMA

Bezpečná dětská postýlka

postýlka.jpgVíte co všechno miminko pro pohodlné bydlení s vámi hned po narození potřebuje?

V první řadě potřebujete postýlku, neoblíbenější jsou dřevěné se stahovací bočnicí, aby jste mohli postýlku postavit vedle své postele a měli miminko na dosah. Do postýlky potřebujete matraci a peřinky, samozřejmě s povlečením. Většina malých miminek miluje, když jsou v něčem zabalená proto potřebujete zavinovačku a měkkou podložku na přebalování.

REKLAMA

Přenosné lehátko a houpačka zároveň

lehátko.jpgI malá miminka mají rádi zábavu, takže kolotoč nad postýlku a houpačku, kterou můžete přenášet, aby na vás váš drobeček viděl. Žádné miminko, pokud právě nespinká, není rádo samotné ve svém pokojíčku.

Už máte poněkud větší miminko, které je navíc neuvěřitelně aktivní? Potřebujete pro něj vybavení, které  mu (a také vám) ulehčí první krůčky.

REKLAMA

ohrádka.jpgLehkou přenosnou a skládací ohrádku, kde si bude moci bezpečně hrát a když bude chtít tak třeba v ní i usnout.

.

Víte s čím si malé batole nejvíc vyhraje? S míčky.  Ano vydrží velmi dlouhou dobu rozhazovat míčky po celém pokoji. 

REKLAMA

Bazénky s míčky.JPG

Musíte je pak posbírat, ale pokud chcete své dítě zabavit, aby jste mohla udělat co potřebujete, je bazének s míčky k nezaplacení.

Bezpečnost především

Dětská postýlka musí být dostatečně pevná, stabilní a bezpečná, dokonce musí splňovat státní normu  (ČSN EN 716 – 1). Příčky na boku musí mít mezi sebou mezeru max 6,5 cm a materiál postýlky musí být zdravotně nezávadný. 

miminko.png

Materiál lůžkovin by měl být z bavlny, je příjemná na omak, saje pot a povlečení můžete vyprat na 60oC což zaručí  likvidaci bakterií a nečistot.

Ať už kupujete cokoliv pro malé děti, dbejte na to aby to bylo pratelné nebo omyvatelné, protože největší radostí miminek a batolat je strkat všechno do pusy.

REKLAMA

Velkým pomocníkem pro společné rodinné stolování jsou dětské jídelní židličky. Při jejich výběru pečlivě prostudujte jejich vlastnosti.

Jídelní židličky.jpg