0 Kč

.

Beton

.

REKLAMA

Květináče z betonu jsou nejen praktické, ale i krásné a elegantní, můžete je využít jak v interiéru tak i v exteriéru.

květináče

.

Beton je už od dob Antiky oblíbeným stavebním materiálem, ale dnes je jeho využití daleko širší. 

Když je něco na beton, tak to prostě platí. Beton je stavební směs z cementu, písku a vody. Z této směsi vznikne hmota, která je po ztvrdnutí pevná a silná. Přidáním další přísad získává beton neuvěřitelné vlastnosti díky kterým se z něj dá vyrábět prakticky cokoliv.

Pracovní desky

Mohlo by se zdát, že betonová pracovní deska je výsadou milovníků industriálního a minimalistického stylu, ale není to pravda. Betonová deska se tvaruje pomocí forem a tak je možné vyrobit prakticky jakýkoliv rozměr a tvar.  Povrch takové desky se naimpregnuje a díky tomu zachovává barvu a strukturu, není nasákavý a nezůstávají na něm skvrny od červeného vína a řepy.

beton Zdroj: svecbeton.cz, gravelli.cz

betonZdroj: gravelli.cz, designrulz.com 

Umyvadla

Další báječnou vychytávkou, kterou si můžete nechat vyrobit na míru jsou umyvadla. Zhlediska hygieny splňují všechna kritéria a jejich tvar a velikost můžete ovlivnit podle své fantazie.

.

Osvětlení

Elegantní a minimalistické jsou lustry a lampy vyrobené z betonu. Hodí se do moderních interiérů, které velice hezky ozvláštní a dodají mu patřičný šmrnc.

REKLAMA
světla

REKLAMA

nábyte

.

Nábytek a doplňky

Před pár lety zcela nemyslitelný styl. Díky novým technologiím je možné vyrábět prakticky cokoliv. Je třeba dodat, že betonový nábytek je opravdu povedený a každému interiéru bude slušet.

REKLAMA