0 Kč

Dekorační polštáře

polštáře modré

.

.

Dekorační polštáře dávají vašemu interiéru to nedefinovatelné ale velmi, velmi žádané teplo domova.

Vedle zútulnění doladí pokoj barevně a navíc můžou posloužit vašemu pohodlí při odpočinku.

Polštáře a doplňky do bytu vybírejte především podle svého vkusu. Osobitý styl a kreativita je velmi individuální záležitostí.

REKLAMA

Dekorační polštáře

Dekorační polštáře.

.

Polštáře a polštářky jakékoliv velikosti můžete sladit se závěsy na oknech, lampičkou vedle sedačky nebo naopak zvolit kontrastní provedení, které doladí interiér k dokonalosti.

Při výběru polštářů myslete na celkový styl místnosti, do moderně zařízeného pokoje se nehodí polštáře s volány a roztomilými kytičkami a naopak do interiéru ve stylu Provence se nehodí geometrické vzory.

Polštáře by měly ladit i mezi sebou, zvolte například jednu barvu nebo zajímavý detail a pohlídejte si aby se opakoval na většině z nich.

Někdy je takové dolaďování pěkně náročné, ale nenechte se odradit, určitě to stojí za to.

Black.png

.

.REKLAMA

Polštářky pro děti

Dětské polštářky.jpeg

Dětský pokoj

Polštářky v dětské pokoji to je téma na celý den. Samozřejmě by měly být kreativní a barevné , ale děti rostou a jejich záliby se mění dvakrát do roka. Mějte na paměti, že to co se líbí vám se nemusí (a většinou to tak je) líbit vašemu dítěti. A tak až začne mluvit řešte nákup polštářků a ostatních dekorací s ním.

Materiál

U dekoračních polštářů není až tak důležité z čeho jsou vyrobené, tedy pokud mají za úkol jen zdobit. Jestli ale počítáte i s tím, že budou sloužit i vašemu pohodlí a čas od času je některý člen rodiny využije pro odpolední odpočinek na gauči, volte určitě bavlnu na potah a výplň z dutého vlákna. Bavlna saje pot a můžete ji snadno vyprat, duté vlákno je vzdušný a lehký materiál, který je vhodný i pro alergiky a astmatiky.

REKLAMA

Dekorační polštáře

imagetools0.jpg

Zvláštní pozornost si zasluhují tak zvané pohankové polštáře, jsou plněné čištěnými pohankovými slupkami. Jsou perfektní pro relaxaci jak na pohovce, tak v ložnici. Malý pohankový polštářek můžete nahřát v mikrovlnné troubě a přiložit na bolavé místo.


.

.

.

.

Polštářky jsou i skvělým dárkem, vedle těch klasických o kterých víte, že se do interiéru  určitě hodí je tu i možnost nechat vyrobit polštář na míru. Můžete si vybrat ubrus nebo závěsy a k nim nechat ušít povlak na míru polštářů, které máte vy nebo vaši blízcí doma.

REKLAMA
povlak-na-polstar-na-miru.jpg

REKLAMA