0 Kč

dvířka na kuchyň 

Nobilia.de

.

Často se setkáváme s otázkou, která dvířka jsou na kuchyni nejlepší.

Na takovou otázku se nedá jednoduše odpovědět. Existuje hned několik hledisek podle kterých se můžete rozhodnout, která dvířka jsou pro vás nejlepší. Kuchyň už není jen místem pro přípravu pokrmů, ale stává se centrem života dnešní rodiny. Často je součástí společenské a obytné místnosti.

dvířka

1) Kvalita

Jako první vás asi napadne kvalita dvířek. Výrobci dvířek si dávají záležet na tom, aby ta jejich dvířka byla nejlepší, testují materiály které používají, jejich odolnost proti otěru, stálobarevnost a zdravotní nezávadnost.

Věřte, že další kuchyň si koupíte ne prototo, že ta stávající se někde "ošoupala" nebo se něco "odchlíplo" , ale proto, že vás přestane bavit a vy budete chtít novou a hezčí.


REKLAMA

Nabídka prostírání na Biano.cz


2) Užitné vlastnosti kuchyně

Zamyslete se na tím kdo všechno bude v kuchyni vařit nebo vám pomáhat.

Pokud máte malé nebo dospívající děti, věřte že jejich největší radostí je zkoušet kolik otisků prstů dokáží na lesklých dvířkách zanechat.

Pro takovou rodinnou kuchyň bych doporučil dvířka ze strukturovaným vysoce kvalitním, laminovaným  povrchem. Máte na výběr téměř nekonečnou řadu dřevěných, moderních kamených nebo i trochu netradičních textilních dekorů.

Dvířka jsou dokonale odolná proti poškození, které jim můžete vy nebo vaši drazí v kuchyni uštědřit, jsou lehce omyvatelná vodou a běžnými saponáty.

dvířka

dvířka

3) Design

Kdo by nechtěl krásnou a stylovou kuchyň.

Pokud sledujete současné moderní trendy designových kuchyní, víte že v nich dominuje černo-černá matná.

Povrch takových dvířek je sametově hladný a příjemný na omak, ale hlavně ten omak nezanechává stopy - lak na dvířkách je tvrzený elektronickými paprsky a opravdu odolný.

Nechcete černou kuchyň? Klidně můžete mít zářivou kuchyň v bílém lesku, dvířka lakovaná několika vrstvami laku jsou dokonale hladká odolná proti poškrábání, teplu, vlhkosti a běžným saponátům. 


Přectěte si také jak otevřete lednici bez úchytky.


A klidně můžete popustit uzdu fantazii, existují parciální nebo owerface laky, které vytváří na dvířkách 3D vzory. Také si můžete dvířka obložit sklem, keramikou nebo zrcadlem, 

4) Rustikální kuchyně

Jsou zákazníci, kteří trvají na dvířkách z "pravého dřeva" - taková dvířka neexistují . Dřevo je přírodní materiál, který neustále pracuje, podle teploty a vlhkosti v místnosti sesychá nebo se rozpíná, časem by nešly otvírat a ani zavírat. Výrobci dvířek z masivu se to snaží omezit například tim, že skládají dvířka z dílů  s opačnou orientací let nebo prostřední tenčí část vyrobí z podýhované překližky.

Do rustikální kuchyně se také hodí dvířka z materiálu MDF do kterého se vyfrézuje požadovaný tvar a dvířka se pak nalakují nebo potáhnou fólií.   

dvířka

REKLAMA

Výhodné ceny papírových utěrek

utěrky.jpgAť  už plánujete kuchyň do rodinného domu, ve kterém budete se svojí s rodinou, babičkou a zvířecími mazlíčky nebo potřebujete designovou, reprezentativní kuchyň vždy se zamyslete právě nad jejím využitím nebo nad tím jaké barvy máte rádi a navodí ve vás pocit klidu a pohody  - můžete mít kuchyň třeba fialovou, ale myslete na to, že v té kuchyni budete žít spoustu let.

Pokud se rozhodnete pro investici do kvalitní kuchyně věřte, že vám bude sloužit nekonečně dlouho, zapomeňte na technické parametry, LTD nebo MDF. Kvalita dvířek dnešních moderních kuchyní zcela předčí vaše očekávání.